• BIST 104.595
  • Altın 229,806
  • Dolar 5,4631
  • Euro 6,1893
  • İstanbul : 11 °C
  • Ankara : 2 °C
  • İzmir : 8 °C

İSİM VERMEYECEĞİZ AMA...

<B><I>İSİM VERMEYECEĞİZ AMA...</I></B>
Dilek Süzen

Sağlık medyasını ; "2-3 dergi, 1-2 televizyon, 1-2 gazeteden ibaret" kabul eden bazı organizasyon şirketlerine SAĞLIĞINSESİ ?nin uygulamaya başladığı tutum sağlık sektöründe yankı buluyor. Bazı dernek ve birlikler mail gruplarına bu konuda daha önce yazdığımız haberi duyururken , bazıları da ısrarla bu firmaların adlarını açıklamamızı istiyor. Şimdiye kadar isim vermedik, vermeyeceğiz de AMA...

Yapılmış veya yapılacak toplantı, sempozyum, kongre haberlerinde organizasyonu üstlenen şirketin adına bakılıp bahsettiğimiz firmalardan biriyse söz konusu haberi kullanmayacağız ,nedenini de açıklayacağız.

Böylece dolaylı olarak firmaların adlarını da öğrenmiş olacaklar.

SAĞLIĞINSESİhiçbir kuruluş veya kişiyle bu konuda polemiğe girmek istemiyor. Kimseyi, hiçbir kuruluşu karalamak, kötülemek gibi bir düşüncesi de yok. Hiç kimsenin veya kuruluşun işine engel olmayı da düşünmüyor.

Nasıl bu kuruluşların ilgilileri, sağlık sektöründe iş yapmalarına rağmen sağlık çalışanlarının tüm bileşenlerinin buluştuğu Türkiye?nin Tek Sağlık Portalı SAĞLIĞINSESİ'ni dikkat almıyorsa,SAĞLIĞINSESİ de bu kuruluşların organize ettiği etkinlikleri dikkate almıyor, almamaya da devam edecek.
Bu kuruluşlarda diğerleri gibi SAĞLIĞINSESİ?nin konseptini, gücünü , etkinliğini anlayana, kabul edene kadar...

Artık ;
toplantı, sempozyum, açılış, kongre düzenleyen sağlık sektöründeki dernek, vakıf, birlik ve ilaç firmaları için, bu etkinliklerinSAĞLIĞINSESİ' nde yayımlanmasının önemi varsa organizasyon firmasını seçerken dikkatli davranacak.

Hala internet basınının etkinliğini anlayamayan, özellikle de sağlık sektöründe SAĞLIĞINSESİ?nin gücünü ve etkinliğini kavrayamamış veya kavramamakta direnen, medyada ayırımcılık yapan bazı PR, danışmanlık, kongre organizasyon şirketlerine uyguladığımız "SAYMAYANI SAYMAYIZ? tutumumuzun sağlık camiasının gerçekleri görmesi açısından önemli bir hareket olduğunu düşünüyoruz.

SAĞLIĞINSESİ isminden ve temsil ettiği gruptan aldığı güç ve okurlarından aldığı destekle haklı olduğu her konuda olduğu gibi, bu konuda da kararlı tutumunu devam ettirecek.


Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sağlığın Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 259 58 09 | Haber Yazılımı: CM Bilişim