• BIST 104.862
  • Altın 230,033
  • Dolar 5,4794
  • Euro 6,2177
  • İstanbul : 12 °C
  • Ankara : 10 °C
  • İzmir : 12 °C

İDDİA EDİYORUZ !

İDDİA EDİYORUZ !
Dilek Süzen

EVET, İDDİA EDİYORUZ Kİ;Ekim ayında yayın hayatına girecek Sağlığınsesi Gazetesi , şimdiye kadar çıkmış halen yayımlanan veya yayından çekilmiş sağlık gazetelerinden çok farklı, güçlü ve içeriği de çok zengin olacaktır. Baş yazar ve yazar kadrosuyla, danışma/bilimsel kuruluyla, içeriğiyle, haberleri ile uzun süre camiada konuşulacaktır. ÇÜNKÜ;

Sağlığınsesi
web ortamında sağlık çalışanlarını tek çatı altında buluşturarak bu sektörde gerçekleştirdiği ilki yazılı medyada da sürdürecektir.

Sağlığınsesi Gazetesi , ?sağlık profesyonellerinin tek tıbbi haber gazetesi? olma cümlesini sözde değil, özde uygulayacaktır.

Doktoru, diş hekimi, eczacısı, hemşiresi, veteriner hekimi diyetisyeni kısaca tüm sağlık çalışanları bu gazetede kendilerini ilgilendiren sayfalar bulacaktır.

Şimdiye kadar hiçbir yazılı yayında meslekleriyle ilgili yazı yazmayan sektörün tanınmış kişileri Sağlığınsesi Gazetesi ?ne yazacaktır. (Bu kişileri önümüzdeki e- bültenlerde açıklayacağız. )

Şimdiye kadar yayınlanmış/yayımlanmakta olan sektör dergi ve gazetelerin bilimsel kurullarından çok daha güçlü ve sayıca da kalabalık bir danışma / bilimsel kurulu olacaktır.


Ve en önemlisi de Sağlığınsesi Gazetesi , ?haber ajansı gazetesi " olmayacaktır.
Haber ajanslarının gönderdiği haberleri web ortamında kullanmayan Sağlığınsesi yazılı yayında da bunlara yer vermeyecektir.
Her yayın haberi istediği yönden görür, okuruna da aynen yansıtır. Görsel yayın rayting için bunu yaparken günlük gazetelerde patronlarının, üst yönetimin istediği şekilde haberlere bakıp kullanır.

Sağlığınsesi Gazetesi , ajans haberlerini kullanmayacak da nasıl haber yapacak? Günlük gazeteler TV?ler ajans destekli yayın yaparken Sağlığınsesi neye güveniyor?
Sağlığınsesi
, durumunu, gücünü çok iyi biliyor, tabiî ki o da her tarafa yetişemeyecek, gazetelerden alıntılar yapacaktır.
Ama doğruluğuna inanmadığı, taraflı gördüğü haberi ne kadar önemli olursa olsun kullanmayacak. Sağlık çalışanları olayları ya tüm çıplaklığıyla bilecek, öğrenecek ya da hiç okumayacak.


Sağlığınsesi İstanbul'daki haberlere ekibiyle yetişmeye çalışacak, İstanbul dışından ise güvendiği kaynaklardan(!), gelen haberleri dikkate alacaktır.
NOT:

ÖNÜMÜZDEKİ E- BÜLTENLERDESağlığınsesi Gazetesi '?nin YAZARLARI, İÇERİĞİ, İLK SAYIDAKİ HABERLERİ HAKKINDA BİLGİLER YER ALACAKTIR.


Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sağlığın Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 259 58 09 | Haber Yazılımı: CM Bilişim