• BIST 97.955
  • Altın 218,959
  • Dolar 5,3310
  • Euro 6,0607
  • İstanbul : 6 °C
  • Ankara : 1 °C
  • İzmir : 9 °C

SAĞLIĞINSESİ’nden ÖNEMLİ AÇIKLAMA!!!!!!

SAĞLIĞINSESİ’nden ÖNEMLİ AÇIKLAMA!!!!!!
Dilek Süzen

Sağlık çalışanlarını yaklaşık 4 yıl önce tek çatı altında buluşturan Türkiye?nin Tek Sağlık Portalı SAĞLIĞINSESİ ; Ekim ayında yazılı medyaya ?Merhaba? diyecek aynı ismi taşıyacak kardeşiyle birlikte, daha da güçlenecektir. Bu güçle etkinlik mevsiminin başladığı şu günlerde, sağlıktaki sivil toplum kuruluşları;dernek, oda, vakıf, birlik ve cemiyet başkanları ile sağlık kuruluşlarının yöneticilerine hastanelerin Anabilim Dalı, Bilim Dalı başkanlarına önemli bir açıklamada bulunmak istiyoruz.

Tarafsız, cesur, bağımsız, özgür ve ilkeli yayın politikasını benimseyen SAĞLIĞINSESİ ; medyada ayırımcılığı ilke edinmiş bazı PR şirketleri ile başında ?.. danışmanlık.iletişim kongre organizasyon..? cümlesi bulunan bazı firmalara bir süredir hak ettikleri şekilde davranmakta, ?saymayanı saymam? tutumu sergilemektedir.

Bu bağlamda ismini açıklamadığımız ama kendilerini çok iyi bilen bu kuruluşların içinde bulunduğu etkinlik davetlerini geri çevirdiğimizi, haberlerini kullanmadığımızı açıklamak istiyoruz.


Kimin / kimlerin tarafından gönderilirse gönderilsin , ne kadar önemli olursa olsun, bu kuruluşların içinde bulunduğu etkinliklerin haberi SAĞLIĞINSESİ ; web ortamında ve gazetesinde kesinlikle kullanılmayacaktır.


Gönderilen haberin, duyurunun SAĞLIĞINSESİ ' nde kullanılmaması durumunda, organizasyonu yapan firmanın sözünü ettiğimiz firmalardan biri olduğunun anlaşılmasını istiyoruz.

SAĞLIĞINSESİ , bu firmalara da müşterileri karşısında zor durumda kalmamaları için bir teklifte bulunuyor:


?Uzun süredir medyada ayırımcılık yaptığınızı kabul ettiğinizi, bir daha bu tür ayırımcılığı yapmayacağınızı belirten ÖZÜR YAZISI yazıp kurumunuzun üst düzey yöneticisine imzalatıp gönderin, biz de geçmişi unutalım. Aksi takdirde araya kimi / kimleri koyarsanız koyun size karşı tavrımız değişmeyecektir.?


SAĞLIĞINSESİ , bu iyi niyet teklifini internet aracılığıyla tüm okurlarına da böylece duyurmuş oldu.
Bilmeyenin bilmesini, duymayanın duymasını, anlayamayanın anlamasını, okumayanın da okumasını ve gerçekleri kabul etmesini arzu ediyoruz.

Saygılarımızla,


SAĞLIĞINSESİ YÖNETİMİ


Diğer Haberler
ÜYE İŞLEMLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sağlığın Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 259 58 09 | Haber Yazılımı: CM Bilişim